Czytelnia Wszystko co Najważniejsze. Odc. 16. Wojciech MYŚLECKI: Świat i Polska AD 2020 plus – szanse, obawy, pytania

TSF Jazz Radio

Świat i Polska AD 2020 plus – szanse, obawy, pytania

Wojciech MYŚLECKI

Analityk polityki i strategii geopolityki, emerytowany nauczyciel akademicki Politechniki Wrocławskiej, Profesor Honorowy Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, autor kilkudziesięciu publikacji naukowych. Były prezes zarządu Polskich Sieci Elektroenergetycznych SA. W latach 1968–1989 działacz opozycji demokratycznej.

Ryc.Fabien Clairefond

zobacz inne teksty autora

W szesnastym odcinku Czytelni Wszystko co Najważniejsze Wojciech MYŚLECKI: Świat i Polska AD 2020 plus – szanse, obawy, pytania.

Wojciech MYŚLECKI to analityk polityki i strategii geopolityki, emerytowany nauczyciel akademicki Politechniki Wrocławskiej, Profesor Honorowy Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, autor kilkudziesięciu publikacji naukowych. Były prezes zarządu Polskich Sieci Elektroenergetycznych SA. W latach 1968–1989 działacz opozycji demokratycznej.

W artykule na łamach Wszystko co Najważniejsze pisze: “Zmiana generacyjna i zakończenie wielkiej transformacji ustrojowej po roku 1989 oraz konieczność przebudowy systemu finansowania dalszego rozwoju kraju to najważniejsze procesy, które będą istotne dla Polski w roku 2020 i w kolejnych latach”.

Zapraszamy do odsłuchania szesnastego odcinka Czytelni Wszystko co Najważniejsze. Czyta Mateusz MLECZKO.

Każdy nowy odcinek udostępniany jest co piątek na stronie Wszystko co Najważniejsze, a także na YouTube, Spotify, platformie Anchor, Apple Podcasts, Breaker, Castbox, Google Podcasts, Overcast, Pocket Casts i RadioPublic.

Pierwszy raz na Wszystko Co Najważniejsze?

Aby nie ominąć istotnych tekstów, raz w tygodniu w niedzielę rano wysyłamy newsletter. Zapraszamy do zapisania się:

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam