Podcasty Najważniejsze. Roland MASZKA: "Książka, której się nie wyrzuca" Podcasty Najważniejsze. Roland MASZKA: "Książka, której się nie wyrzuca"

"Książka, której się nie wyrzuca"

Photo of Roland MASZKA

Roland MASZKA

Polonista. Absolwent gedanistyki. Współautor podręczników szkolnych. Pasjonat teatru i tradycyjnej książki, siebie zalicza do epoki Gutenberga. Inicjator dobrych praktyk w szkole.

zobacz inne teksty Autora

W jedenastym odcinku Podcastów Wszystko co Najważniejsze Roland MASZKA w artykule “Książka, której się nie wyrzuca”.

Roland MASZKA to polonista. Absolwent gedanistyki. Współautor podręczników szkolnych. Pasjonat teatru i tradycyjnej książki, siebie zalicza do epoki Gutenberga. Inicjator dobrych praktyk w szkole.

W artykule na łamach Wszystko co Najważniejsze pisze: “Każde czasy mają swoje książki. Myślę o tym, czytając tytuły współczesnych wyróżnień za wyniki szkolne. Książka nadal pozostaje stosowną nagrodą za osiągnięcia. Jest materialnym dowodem sukcesu szkolnego. Emblematem posiadanej wiedzy. I to niezależnie od jej treści”.

Zapraszamy do odsłuchania jedenastego odcinka Podcastów Wszystko co Najważniejsze. Czyta Mateusz MLECZKO. 

Każdy nowy odcinek udostępniany jest co piątek na stronie Wszystko co Najważniejsze, a także na YouTube, Spotify, platformie Anchor, Apple Podcasts, Breaker, Castbox, Google Podcasts, Overcast, Pocket Casts i RadioPublic.

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 12 czerwca 2020

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam