KLEIBER. ZANUSSI. MYŚLECKI. KŁOSOWSKI. MISTEWICZ
Debata Tygodnia WSZYSTKO CO NAJWAŻNIEJSZE w sobotę o 20.30 w Polsat News

TSF Jazz Radio

KLEIBER. ZANUSSI. MYŚLECKI. KŁOSOWSKI. MISTEWICZ
Debata Tygodnia WSZYSTKO CO NAJWAŻNIEJSZE w sobotę o 20.30 w Polsat News

Instytut Nowych Mediów

Wydawca "Wszystko Co Najważniejsze".
www.instytutnowychmediow.pl

zobacz inne teksty autora

“Granice szaleństwa” czyli kolejna Debata Tygodnia Wszystko Co Najważniejsze w sobotę 25 stycznia o 20.30 w Polsat News

Czy okrągły stół wymiaru sprawiedliwości organizowany przez Prof. Michała KLEIBERA to ostatnia szansa na normalność, wyznaczenie GRANIC skutecznego państwa? A GRANICE Unii Europejskiej, które tej nocy przestawił Brexit, to triumf demokracji czy nieodpowiedzialność? Wzmocnienie czy rozbijanie Europy? I wreszcie GRANICE stawiane, aby ograniczyć rozprzestrzenianie śmiercionośnego wirusa – czy będą skuteczne, czy też pokażą bezsilność i GRANICE SZALEŃSTWA? – o tym już w najbliższej “Debacie Tygodnia Wszystko Co Najważniejsze”, w sobotę o 20.30 w Polsat News.

.”Debata Tygodnia Wszystko Co Najważniejsze” powstaje we współpracy z miesięcznikiem opinii “Wszystko Co Najważniejsze”.

Nie zgadzam się z tymi, którzy mówią, że nie ma miejsca w najlepszym czasie antenowym, w sobotni wieczór, na program dla polskiej inteligencji. Na mądry program mądrych ludzi – mówi Eryk Mistewicz.

.Gośćmi będą Prof. Michał KLEIBER, który w minionym tygodniu próbował namówić strony do kompromisu w sporze o polskie sądy, b.prezes PAN, Kawaler Orderu Orła Białego, redaktor naczelny “Wszystko Co Najważniejsze”, Krzysztof ZANUSSI – reżyser, scenarzysta, filozof, Wojciech MYŚLECKI – strateg i analityk geopolityki, Michał KŁOSOWSKI – szef działu analiz Instytutu Nowych Mediów.

Debatę prowadzi Eryk MISTEWICZ. Jest autorem książek, m.in. “Marketing narracyjny” i “Anatomia władzy”, wydawcą pism opinii, prezesem Instytutu Nowych Mediów. Jest laureatem Polskiego Pulitzera, nagrody głównej SDP.

“Debata Tygodnia Wszystko Co Najważniejsze” w każdą sobotę od 20:30 do 21:50 na antenie Polsat News.

Pierwszy raz na Wszystko Co Najważniejsze?

Aby nie ominąć istotnych tekstów, raz w tygodniu w niedzielę rano wysyłamy newsletter. Zapraszamy do zapisania się:

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam