Joanna LEMAŃSKA: "Cool Pics (60): Goooool!"

"Cool Pics (60)

Photo of Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

zobacz inne teksty Autorki

W tym tygodniu miałam okazję udać się w miejsce, w którym nigdy jeszcze nie byłam, oglądać coś, czego nigdy na żywo nie widziałam i robić zdjęcia, których wcześniej nigdy nie miałam okazji robić – otóż byłam na meczu piłki nożnej, ekipa Paris Saint-Germain vs. Monaco.
Była okazja żeby podziwiać pusty stadion Parc des Princes, można było z bliska przyjrzeć się rozgrzewce piłkarzy, a po smacznym poczęstunku zorganizowanym przez klub PSG przyszedł czas na stadionowe śpiewy i wymachiwanie klubową flagą.
Nie będę ukrywać, że piłka za bardzo mnie nie interesuje, ale zobaczenie meczu na żywo (zwłaszcza pierwszy raz w życiu) jest sporym przeżyciem. Atmosfera była wspaniała i szczególne brawa należały się kibicom Monaco, którzy z wielkim zawzięciem i pasją wspierali swoich. Przede wszystkim jednak krzyczenie „gooooool!!!!” ma zdecydowanie więcej sensu na trybunach niż przed telewizorem.
Joanna Lemańska
Processed with VSCOcam with s5 preset
Processed with VSCOcam with s6 preset Processed with VSCOcam with f1 preset Processed with VSCOcam with k3 preset Processed with VSCOcam with f1 preset
IMG_4443
Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 8 marca 2015
Fot.: Joanna Lemańska