Najważniejsze spotkanie polskiej inteligencji.
IX Kongres Polska Wielki Projekt. Zaproszenie

TSF Jazz Radio

Najważniejsze spotkanie polskiej inteligencji.
IX Kongres Polska Wielki Projekt. Zaproszenie

Po raz kolejny już “Wszystko Co Najważniejsze” jest partnerem medialnym Kongresu Polska Wielki Projekt – miejsca debaty nad strategicznymi wyzwaniami rozwojowymi stojącymi przed Polską w najbliższych dekadach.

Wyjątkowi goście, atmosfera rozmowy o najważniejszych polskich sprawach. W tym roku Kongres odbędzie się w dniach 7-9 czerwca, w Arkadach Kubickiego w Warszawie.

Podczas Kongresu Kapituła Nagrody im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego wręczy dwa wyróżnienia – Nagrodę im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz Medal „Odwaga i Wiarygodność”. Nagroda im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego przyznawana jest wybitnym polskim twórcom, których dzieła przyczyniają się do lepszego zrozumienia historii i tradycji Polski oraz stanowią cenną inspirację na przyszłość. Medalem „Odwaga i Wiarygodność” uhonorowane zostają natomiast osoby aktywnie działające na rzecz wizerunku Polski i jej obywateli w świecie.

Konieczna jest rejestracja za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej: http://polskawielkiprojekt.pl/rejestracja2019/. Rejestracja telefoniczna: 696 956 388.

Najważniejsze wystąpienia i debaty IX Kongresu Polska Wielki Projekt – oczywiście znajdziecie Państwo na www.WszystkoCoNajwazniejsze.pl

Pierwszy raz na Wszystko Co Najważniejsze?

Aby nie ominąć istotnych tekstów, raz w tygodniu w niedzielę rano wysyłamy newsletter. Zapraszamy do zapisania się:

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam