Najważniejsze spotkanie polskiej inteligencji. IX Kongres Polska Wielki Projekt. Zaproszenie

Najważniejsze spotkanie polskiej inteligencji.
IX Kongres Polska Wielki Projekt. Zaproszenie

Po raz kolejny już „Wszystko Co Najważniejsze” jest partnerem medialnym Kongresu Polska Wielki Projekt – miejsca debaty nad strategicznymi wyzwaniami rozwojowymi stojącymi przed Polską w najbliższych dekadach.

Wyjątkowi goście, atmosfera rozmowy o najważniejszych polskich sprawach. W tym roku Kongres odbędzie się w dniach 7-9 czerwca, w Arkadach Kubickiego w Warszawie.

Podczas Kongresu Kapituła Nagrody im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego wręczy dwa wyróżnienia – Nagrodę im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz Medal „Odwaga i Wiarygodność”. Nagroda im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego przyznawana jest wybitnym polskim twórcom, których dzieła przyczyniają się do lepszego zrozumienia historii i tradycji Polski oraz stanowią cenną inspirację na przyszłość. Medalem „Odwaga i Wiarygodność” uhonorowane zostają natomiast osoby aktywnie działające na rzecz wizerunku Polski i jej obywateli w świecie.

Konieczna jest rejestracja za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej: http://polskawielkiprojekt.pl/rejestracja2019/. Rejestracja telefoniczna: 696 956 388.

Najważniejsze wystąpienia i debaty IX Kongresu Polska Wielki Projekt – oczywiście znajdziecie Państwo na www.WszystkoCoNajwazniejsze.pl

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 5 maja 2019