Oferta pracy dla dziennikarzy z Ukrainy

Fundacja Instytut Nowych Mediów i redakcja „Wszystko co Najważniejsze” poszukują osób na stanowiska dziennikarza/ki, asystenta/ki redakcji.

.Ofertę pracy pełnoetatowej kierujemy do osób, które w ostatnim czasie opuściły Ukrainę, z komunikatywnym językiem angielskim i polskim, operacyjnym ukraińskim. Język rosyjski lub francuski nie jest wymagany, ale stanowi wartość dodaną, jak również stanowi ją chęć podjęcia się nauki tych języków.  

Oferujemy pracę w redakcji w Warszawie przy realizacji zadań dziennikarskich i redakcyjnych (prowadzenie wywiadów, współpraca z autorami, redakcja tekstów), wsparcia redakcji w pracach bieżących i współpracy z redakcjami zagranicznymi. Ofertę kierujemy do osób, które wykazują chęć i umiejętność pisania, ale także gotowość do rozwoju, ciekawość świata i wiedzę na tematy aktualne. 

Oferty prosimy kierować na adres: redakcja@wszystkoconajwazniejsze.pl

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji, dołączając CV i list motywacyjny wraz z klauzulą poufności: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 4 marca 2022