Prof. Michał KLEIBER nowym redaktorem naczelnym "Wszystko co Najważniejsze". Wydanie papierowe już we wrześniu.

Prof. Michał KLEIBER nowym redaktorem naczelnym "Wszystko co Najważniejsze". Wydanie papierowe już we wrześniu.

Oświadczenie Prezesa Instytutu Nowych Mediów,  wydawcy portalu liderów opinii Wszystko Co Najważniejsze

.Dziękuję Red. Annie BIAŁOSZEWSKIEJ STYK za kierowanie w ostatnich latach portalem liderów opinii Wszystko Co Najważniejsze. Dzięki jej zaangażowaniu, wiedzy, doświadczeniu miejsce to stało się ważnym elementem budowania tożsamości polskiej inteligencji, projektem wysokojakościowego dziennikarstwa, z wieloma liniami tematycznymi, wartościowymi debatami, społecznością wymagających Czytelników i ponad 700 Autorów. Anna Białoszewska Styk pozostaje w składzie redakcji.

Od dziś redakcją Wszystko Co Najważniejsze kieruje Prof. Michał KLEIBER. Dla mnie Pan Profesor jest jednym z ostatnich autorytetów ponad barykadami sporów partyjnych, osobą poszukującą zgody, propaństwowcem o ogromnej wiedzy, doświadczeniu, wychodzącej poza Polskę renomie. Cieszę się, że Pan Profesor wesprze ten projekt wysokojakościowego dziennikarstwa, poważnego miejsca najważniejszych spraw, tematów i opinii, ale także budowy społeczności zaangażowanych Czytelników.

Od września znajdziecie Państwo „Wszystko Co Najważniejsze” – nowy tytuł prasowy w Empikach, księgarniach i we wszystkich miejscach, gdzie odbywają się debaty o strategii, przyszłości, dylematach rozwoju. Wersja papierowa „Wszystko Co Najważniejsze” to kolejny etap projektu realizowanego w Instytucie Nowych Mediów.

Zapraszamy do współpracy,

Eryk Mistewicz
Prezes Instytutu Nowych Mediów
Wrocław, 22 czerwca 2017 r.

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 25 czerwca 2017