5-lecie Wszystko Co Najważniejsze. Debata Polska. Jaka Europa? Rola Polski

TSF Jazz Radio

5-lecie Wszystko Co Najważniejsze. Debata Polska. Jaka Europa? Rola Polski

Instytut Nowych Mediów

Wydawca "Wszystko Co Najważniejsze".
www.instytutnowychmediow.pl

zobacz inne teksty autora

9 maja 2019 r., w pięciolecie naszego projektu wydawniczego odbędzie się uroczyste spotkanie Autorów “Wszystko Co Najważniejsze”, miesięcznika i portalu www.WszystkoCoNajwazniejsze.pl w poznańskim Pałacu Działyńskich. Będziemy rozmawiać o Europie i miejscu w niej Polski.

Spotkanie odbędzie w prestiżowym miejscu na kulturalno-intelektualnej mapie Poznania odbędzie się w 5-lecie projektu i transmitowane będzie w Sieci, na platformach społecznościowuych. Zapis debaty zostanie opublikowany na łamach “Wszystko Co Najważniejsze”.

W debacie zatytułowanej “Jaka Europa. Miejsce Polski” zastanowimy się nad momentem szansy, przed którą stoi Polska oraz nad miejscem i rolą naszego kraju na Starym Kontynencie. W czasie przedwiośnia rekonstrukcji ładu europejskiego zastanowimy się nad polskimi szansami i kondycją Unii Europejskiej; nad kierunkiem, w którym zmierza Europa:

W spotkaniu wezmą udział:

Prof. Zdzisław KRASNODĘBSKI,

Dariusz LIPIŃSKI,

Eryk MISTEWICZ

Jean-Paul OURY 

Debatę moderować będzie Michał KŁOSOWSKI

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy na wydarzenie z cyklu #DebataPolska, w 5-lecie powstania „Wszystko Co Najważniejsze”, pt. „Jaka Europa? Miejsce Polski”. Debata odbędzie się 9 maja o godzinie 17:00 w Sali Czerwonej w Pałacu Działyńskich w Poznaniu. 

Pierwszy raz na Wszystko Co Najważniejsze?

Aby nie ominąć istotnych tekstów, raz w tygodniu w niedzielę rano wysyłamy newsletter. Zapraszamy do zapisania się:

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam