5-lecie Wszystko Co Najważniejsze. Debata Polska. Jaka Europa? Rola Polski

5-lecie Wszystko Co Najważniejsze. Debata Polska. Jaka Europa? Rola Polski

Photo of Instytut Nowych Mediów

Instytut Nowych Mediów

Wydawca "Wszystko Co Najważniejsze".
www.instytutnowychmediow.pl

zobacz inne teksty Autora

9 maja 2019 r., w pięciolecie naszego projektu wydawniczego odbędzie się uroczyste spotkanie Autorów “Wszystko Co Najważniejsze”, miesięcznika i portalu www.WszystkoCoNajwazniejsze.pl w poznańskim Pałacu Działyńskich. Będziemy rozmawiać o Europie i miejscu w niej Polski.

Spotkanie odbędzie w prestiżowym miejscu na kulturalno-intelektualnej mapie Poznania odbędzie się w 5-lecie projektu i transmitowane będzie w Sieci, na platformach społecznościowuych. Zapis debaty zostanie opublikowany na łamach “Wszystko Co Najważniejsze”.

W debacie zatytułowanej “Jaka Europa. Miejsce Polski” zastanowimy się nad momentem szansy, przed którą stoi Polska oraz nad miejscem i rolą naszego kraju na Starym Kontynencie. W czasie przedwiośnia rekonstrukcji ładu europejskiego zastanowimy się nad polskimi szansami i kondycją Unii Europejskiej; nad kierunkiem, w którym zmierza Europa:

W spotkaniu wezmą udział:

Prof. Zdzisław KRASNODĘBSKI,

Dariusz LIPIŃSKI,

Eryk MISTEWICZ

Jean-Paul OURY 

Debatę moderować będzie Michał KŁOSOWSKI

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy na wydarzenie z cyklu #DebataPolska, w 5-lecie powstania „Wszystko Co Najważniejsze”, pt. „Jaka Europa? Miejsce Polski”. Debata odbędzie się 9 maja o godzinie 17:00 w Sali Czerwonej w Pałacu Działyńskich w Poznaniu. 

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 4 maja 2019