Andrzej HRECHOROWICZ: Prezydent w Etiopiii Andrzej HRECHOROWICZ: Prezydent w Etiopiii

Prezydent w Etiopiii

Photo of Andrzej HRECHOROWICZ

Andrzej HRECHOROWICZ

Fotograf. Pierwsze zdjęcia zrobił dla prasy podziemnej. Pracował w "Tygodniku Solidarność", dzienniku "Nowy Świat", "Życiu Warszawy", dla Agencji Forum stworzył serię portretów. Jego studio Hrechorowicz Studio współpracowało praktycznie ze wszystkimi tygodnikami i miesięcznikami w Polsce. Zdobywca najważniejszych nagród fotograficznych m.in. w konkursach Polskiej Fotografii Prasowej, BZ WBK Press Foto i Associated Press.

zobacz inne teksty Autora

Prezydent RP Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą przebywali w dniach 7-9 maja 2017 r. z wizytą w Etiopii. Prezydent spotkał się z przedstawicielami polskich firm inwestujących w tym kraju. Zabiegał również o poparcie Unii Afrykańskiej dla kandydatury Polski na niestałego członka Rady Bezpieczeństwa ONZ.

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 12 maja 2017

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam