Julia MISTEWICZ: Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Maj 2021 Julia MISTEWICZ: Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Maj 2021
Julia MISTEWICZ

Julia MISTEWICZ

Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Maj 2021

Każdy miesiąc zaczynamy od rekomendacji tego, co w najbliższym czasie wypadałoby zobaczyć, usłyszeć, przeżyć w intelektualnej i kulturalnej stolicy kontynentu. Wybór tego, co najważniejsze!

Chiara FERRARIS: Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Styczeń 2017 Chiara FERRARIS: Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Styczeń 2017
Chiara FERRARIS

Chiara FERRARIS

Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Styczeń 2017

Każdy miesiąc zaczynamy od rekomendacji tego, co w najbliższym czasie wypadałoby zobaczyć, wysłuchać, przeżyć w intelektualnej i kulturowej stolicy kontynentu. Wybór tego, co najważniejsze! Rekomenduje Chiara Ferraris.

Joanna LEMAŃSKA: Cool Pics (140). Paryż nieznany Joanna LEMAŃSKA: Cool Pics (140). Paryż nieznany
Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Cool Pics (140). Paryż nieznany

Przepiękne jesienne kolory, okazja do wprawienia się w fotograficznej sztuce portretowej, niesłychanie bujna roślinność – nawet nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo brakowało mi tego miejsca. A do tego jedyny w swoim rodzaju posmak tajemnicy, długie, czarne jak smoła tunele i ukryte sekretne wejście do paryskich katakumb.

Dominika ANDRZEJCZAK: Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Marzec 2018 Dominika ANDRZEJCZAK: Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Marzec 2018
Dominika ANDRZEJCZAK

Dominika ANDRZEJCZAK

Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów.
Marzec 2018

Każdy miesiąc zaczynamy od rekomendacji tego, co w najbliższym czasie wypadałoby zobaczyć, wysłuchać, przeżyć w intelektualnej i kulturowej stolicy kontynentu. Wybór tego, co najważniejsze!

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam