Podcasty Najważniejsze. George FRIEDMAN: Co dzieje się w Polsce?

Co dzieje się w Polsce?

Photo of George FRIEDMAN

George FRIEDMAN

Założyciel i szef wpływowego ośrodka analitycznego Stratfor. Politolog, absolwent City College of New York, doktorat uzyskał na Cornell University. Jeden z najwybitniejszych ekspertów zajmujących się geopolityką i współczesną doktryną wojenną.

Ryc. Fabien CLAIREFOND

zobacz inne teksty Autora

W dwudziestym pierwszym odcinku Podcastów Wszystko Co Najważniejsze George FRIEDMAN: Co dzieje się w Polsce?

George FRIEDMAN to założyciel i szef wpływowego ośrodka analitycznego Stratfor. Politolog, absolwent City College of New York, doktorat uzyskał na Cornell University. Jeden z najwybitniejszych ekspertów zajmujących się geopolityką i współczesną doktryną wojenną.

W artykule opublikowanym na łamach Wszystko Co Najważniejsze pisze: „Warszawa niechętnie oddaje z trudem zdobytą suwerenność w ręce Unii Europejskiej. Polski rząd to dziś fundamentalne wyzwanie stojące przed Unią Europejską, która przez lata promowała ideologię, gdzie narodowe różnice zanikają i poddane zostają ideologii unijnej”. Zapraszamy do odsłuchania dwudziestego pierwszego odcinka Czytelni Wszystko co Najważniejsze.

Zapraszamy do odsłuchania dwudziestego pierwszego odcinka Podcastów Wszystko co Najważniejsze. Czyta Mateusz MLECZKO.

Każdy nowy odcinek udostępniany jest co piątek na stronie Wszystko co Najważniejsze, a także na YouTube, Spotify, platformie Anchor, Apple Podcasts, Breaker, Castbox, Google Podcasts, Overcast, Pocket Casts i RadioPublic.

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 21 sierpnia 2020