Joanna LEMAŃSKA: "Cool Pics (49): Zimowy Słupsk"

TSF Jazz Radio

Cool Pics (49)

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

zobacz inne teksty autora

Jak wielu Polaków mieszkających na stałe za granicą z radością przyjechałam na Święta do mojego rodzinnego miasta. Cieszę się ze spotkań z bliskimi i z dawno niewidzianymi przyjaciółmi i tylko jednego mi tutaj brak – śniegu.

Kocham śnieg. Biały puch sprawia, że wszystko wygląda magicznie. W tym roku niestety szans na śnieg nie ma ani w Paryżu, ani w Słupsku. Dlatego też wracam wspomnieniami do Świąt Bożego Narodzenia sprzed dwóch lat kiedy to śniegu było co nie miara i miałam okazję wyszaleć się – także jako fotograf.

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z tamtej zimy, kiedy to świąteczna atmosfera utrzymywała się jeszcze długo po Świętach.

Życzę wszystkim Czytelnikom www.WszystkoCoNajwazniejsze.pl zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

Joanna Lemańska

IMG_0734 - Kopia

 

IMG_3672

 

IMG_1144

 

IMG_0972

 

IMG_1102

 

IMG_0956

Pierwszy raz na Wszystko Co Najważniejsze?

Aby nie ominąć istotnych tekstów, raz w tygodniu w niedzielę rano wysyłamy newsletter. Zapraszamy do zapisania się:

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam