Joanna LEMAŃSKA: "Cool Pics (41): Jesień!"

TSF Jazz Radio

"Cool Pics (41)

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

zobacz inne teksty autora

No i stało się!

Dni są coraz krótsze i ciemno robi się już w okolicach godziny 19. Pogoda się pogorszyła, jest chłodno i wietrznie. Sytuację wydają się ratować jedynie kolorowe liście, mieniące się odcieniami czerwieni, żółci i brązu. Jesienne barwy są radością dla oka i rajem dla fotografa, a i niezwykle liczne jesienią kałuże da się kreatywnie wykorzystać. Bardzo lubię robić zdjęcia odbite w wodzie, pomimo że obraz powinien być identyczny, często powstają ciekawe efekty, któych inaczej nie można byłoby dostrzec.

Zapraszam do oglądania zdjęć i do jesiennych spacerów.

Joanna Lemańska

17

 

Processed with VSCOcam with e2 preset

 

Processed with VSCOcam with c1 preset

 

Processed with VSCOcam with c1 preset

 

Processed with VSCOcam with f2 preset

Pierwszy raz na Wszystko Co Najważniejsze?

Aby nie ominąć istotnych tekstów, raz w tygodniu w niedzielę rano wysyłamy newsletter. Zapraszamy do zapisania się:

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam