Michał KŁOSOWSKI: Rosyjska inwazja połączyła dwa zwaśnione narody

Rosyjska inwazja połączyła dwa zwaśnione narody

Photo of Michał KŁOSOWSKI

Michał KŁOSOWSKI

Zastępca Redaktora Naczelnego „Wszystko co Najważniejsze”, szef działu projektów międzynarodowych Instytutu Nowych Mediów, publikuje w prasie polskiej i zagranicznej. Autor programów radiowych i telewizyjnych. Stypendysta Departamentu Stanu USA oraz rzymskiego Angelicum. Ukończył studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie i London University of Arts.

Ryc.Fabien Clairefond

zobacz inne teksty Autora

W dzisiejszym komentarzu #NajważniejszeDnia Michał KŁOSOWSKI, zastępca redaktora naczelnego “Wszystko co Najważniejsze” podkreśla: rosyjska inwazja połączyła dwa zwaśnione narody. Michał Kłosowski zwraca uwagę na skalę pomocy udzielanej Ukraińcom przez Polaków w czasie już tygodniowej wojny.

.Rosyjska inwazja połączyła dwa zwaśnione narody – podkreśla Michał Kłosowski. Zastępca redaktora naczelnego “Wszystko co Najważniejsze” zwraca uwagę na bohaterskie odpieranie rosyjskiego ataku przez Ukraińców już od 7 dni. Podkreśla, że ciężko jest przewidzieć rozwój kolejnych wydarzeń. Redaktor zauważa jednak pozytywny aspekt – skalę pomocy udzielanej przez Polaków.

– Wojna oczywiście nie może być niczym dobrym. Wojna to zło, śmierć i zniszczenie. Jednak pomoc i solidarność i to wielkie serce, jakie Polacy i Polska okazuje uchodźcom może stać się zarzewiem czegoś dobrego – komentuje Michał KŁOSOWSKI.

.Więcej można przeczytać na łamach “Wszystko Co Najważniejsze”
https://wszystkoconajwazniejsze.pl/

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 3 marca 2022