Podcasty Najważniejsze.  Jennifer RAFF: "Drodzy rodzice, jesteście okłamywani. Cała prawda o szczepionkach" Podcasty Najważniejsze.  Jennifer RAFF: "Drodzy rodzice, jesteście okłamywani. Cała prawda o szczepionkach"

"Drodzy rodzice, jesteście okłamywani. Cała prawda o szczepionkach"

Photo of Jennifer RAFF

Jennifer RAFF

Biolog i antropolog na Wydziale Antropologii University of Texas w Austin. Uzyskała tytuł doktora z antropologii i genetyki na Indiana University w Bloomington. Od lat zajmuje się badaniami z paleogenetyki i rozprzestrzeniania się chorób wśród ludów pierwotnych. Prowadzi bardzo popularną i wysoko ocenianą przez fachowców stronę popularyzujący naukę www.violentmetaphors.com

zobacz inne teksty Autora

W kolejnym odcinku Podcastów Wszystko Co Najważniejsze Jennifer RAFF: “Drodzy rodzice, jesteście okłamywani. Cała prawda o szczepionkach”

Jennifer RAFF to biolog i antropolog na Wydziale Antropologii University of Texas w Austin. Uzyskała tytuł doktora z antropologii i genetyki na Indiana University w Bloomington. Od lat zajmuje się badaniami z paleogenetyki i rozprzestrzeniania się chorób wśród ludów pierwotnych. Prowadzi bardzo popularną i wysoko ocenianą przez fachowców stronę popularyzujący naukę www.violentmetaphors.com

W artykule na łamach Wszystko co Najważniejsze pisze: “Drodzy rodzice, Jesteście okłamywani. Ludzie, którzy deklarują działania w najlepszym interesie waszych dzieci narażają na niebezpieczeństwo ich zdrowie, a nawet życie”.

Zapraszamy do odsłuchania Podcastów Wszystko Co Najważniejsze. Czyta Mateusz MLECZKO.

Każdy nowy odcinek udostępniany jest co piątek na stronie Wszystko co Najważniejsze, a także na YouTube, Spotify, platformie Anchor, Apple Podcasts, Breaker, Castbox, Google Podcasts, Overcast, Pocket Casts i RadioPublic.

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 18 grudnia 2020

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam