Polska miała rację. Dziś jesteście wzorem dla innych | 57. numer Wszystko co Najważniejsze

Polska miała rację. Dziś jesteście wzorem dla innych | 57. numer Wszystko co Najważniejsze

Photo of Michał KŁOSOWSKI

Michał KŁOSOWSKI

Zastępca Redaktora Naczelnego „Wszystko co Najważniejsze”, szef działu projektów międzynarodowych Instytutu Nowych Mediów, publikuje w prasie polskiej i zagranicznej. Autor programów radiowych i telewizyjnych. Stypendysta Departamentu Stanu USA oraz rzymskiego Angelicum. Ukończył studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie i London University of Arts.

Ryc.Fabien Clairefond

zobacz inne teksty Autora

57. numer „Wszystko co Najważniejsze” jest już w sprzedaży. Prezentujemy w nim zapis debaty wokół pytania „Jak ukarać Putina?” z udziałem Laure MANDEVILLE, Ołeksija PANYCZA, Eryka MISTEWICZA, PROF. Konstantyna SIGOWA, Łukasza KAMIŃSKIEGO oraz Nicolasa TENZERA. Amerykański specjalista zarządzania PROF. Jeffrey SONNENFELD stwierdza, że Polska trafnie przewidziała rozwój sytuacji międzynarodowej, a historyk PROF. Marek KORNAT wyjaśnia, dlaczego rosyjscy żołnierze opuścili Polskę dopiero w 1993 roku, a nie kilka lat wcześniej.

Zapraszamy do lektury! Najnowsze wydanie „Wszystko Co Najważniejsze” dostępne w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu (123, Bd Saint-Germain), a także wysyłkowo, wydania archiwalne i bieżące oraz prenumerata, w SKLEPIE IDEI: www.SklepIdei.pl/wcn.

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 12 października 2023