Braterstwo albo śmierć | 43. numer Wszystko co Najważniejsze

Braterstwo albo śmierć | 43. numer Wszystko co Najważniejsze

Photo of Instytut Nowych Mediów

Instytut Nowych Mediów

Wydawca "Wszystko Co Najważniejsze".
www.instytutnowychmediow.pl

zobacz inne teksty Autora

Najnowszy, 43. numer miesięcznika „Wszystko co Najważniejsze” pt. „Braterstwo albo śmierć” jest już do nabycia. Autorzy wzywają do zdecydowanych działań, zarówno poprzez przeciwstawienie się rosyjskiemu imperializmowi, jak i skuteczną walkę z chorobami na świecie.

.43 numer Wszystko co Najważniejsze zawiera artykułu na temat wielu trudnych wyzwań stojących dziś przed Polską i światem, takich jak trwająca wojna na Ukrainie. Nie pomijają również kwestii obecnej pandemii – opierając się na wyciągniętych z niej wnioskach, Bill GATES apeluje o skuteczniejszą niż dotychczas walkę z chorobami zagrażającymi światu. „MFW szacuje, że COVID-19 kosztował światową gospodarkę prawie 14 bilionów dolarów. Musimy więc wydać miliardy, by zaoszczędzić tryliony” – pisze Bill GATES.

Wśród autorów tego wydania: Pascal BRUCKNER, prof. Konstantin SIGOV, prof. Michał KLEIBER, Alain JUPPÉ, George FRIEDMAN, prof. François HARTOG, prof. Nassim Nicholas TALEB, prof. Marcin PIĄTKOWSKI, Bill GATES, George MONBIOT, Paul KINGSNORTH, Jacques ATTLI.

Zapraszamy do lektury! Najnowsze wydanie „Wszystko Co Najważniejsze” dostępne w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu (123, Bd Saint-Germain), a także wysyłkowo, wydania archiwalne i bieżące oraz prenumerata, w SKLEPIE IDEI: www.SklepIdei.pl/wcn.

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 25 sierpnia 2022