Joanna LEMAŃSKA: Cool Pics (174). Krople, kropelki Joanna LEMAŃSKA: Cool Pics (174). Krople, kropelki

Cool Pics (174). Krople, kropelki

Photo of Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

zobacz inne teksty Autora

.Jak deszcz to parasole, kałuże, odbicia w wodzie i lśniące ulice. Przede wszystkim jednak deszczowa aura to nieskończone możliwości robienia zdjęć kroplom, które pojawiają się na rozmaitych szklanych powierzchniach. Witryny sklepów, szklane przepierzenia kawiarni, wiaty przystanków autobusowych – ilość miejsc, które umożliwiają tego rodzaju zabawę fotograficzną jest ogromna. Zdjęcia zrobione w ten sposób zdecydowanie wynagradzają czas spędzony w deszczu, nadając dość zwyczajnym, miejskim scenom impresjonistyczny charakter. Sprawiając, że niektóre z nich wyglądają trochę jak akwarele.
Zapraszam do zdjęć.

Joanna Lemańska

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 30 września 2017

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam