Joanna LEMAŃSKA: Cool Pics (192). Week-end w Etretat Joanna LEMAŃSKA: Cool Pics (192). Week-end w Etretat

Cool Pics (192). Week-end w Etretat

Photo of Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

zobacz inne teksty Autora

Jakiś czas temu miałam kolejną okazję spędzenia kilku dni na wspaniałych, zapierających dech w piersiach klifach w Etretat. Podczas kolejnej podróży do tej miejscowości udało mi się zobaczyć również zupełnie nowe miejsce, położone na zboczu niedaleko od centrum – ogrody Etretat.

Jakież było moje zaskoczenie, gdy spodziewając się zwykłej wizyty w parku, znalazłam się wśród niesamowicie fantazyjnie zaprojektowanej zieleni. Ogrody zachwycają  i dziwią niemalże niczym nieskrępowaną fantazją twórcy i dziełami artystów, którzy wzięli udział w ich powstaniu.

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć przepięknych zboczy Etretat i bajkowych ogrodów.
Joanna Lemańska
               
Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 30 czerwca 2018

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam