Michał KŁOSOWSKI: Ukraińcy pokazują, co oznacza miłości do ojczyzny. Polacy -  gościnność

Ukraińcy pokazują, co oznacza miłości do ojczyzny. Polacy - gościnność

Photo of Michał KŁOSOWSKI

Michał KŁOSOWSKI

Zastępca Redaktora Naczelnego „Wszystko co Najważniejsze”, szef działu projektów międzynarodowych Instytutu Nowych Mediów, publikuje w prasie polskiej i zagranicznej. Autor programów radiowych i telewizyjnych. Stypendysta Departamentu Stanu USA oraz rzymskiego Angelicum. Ukończył studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie i London University of Arts.

Ryc.Fabien Clairefond

zobacz inne teksty Autora

W dzisiejszym komentarzu #NajważniejszeDnia Michał KŁOSOWSKI, zastępca redaktora naczelnego Wszystko co Najważniejsze podkreśla, że Ukraińcy pokazują, co oznacza miłości do ojczyzny. Polska natomiast udowadnia, co oznacza prawdziwa gościnność.

– Ukraińcy pokazują nam jak wielką siłą jest miłość do ojczyzny, jak wielką siłą jest poczucie tego, że jedynie w obrębie takiej wspólnoty możemy czuć się wolni. Dają nam dzisiaj lekcje tego, jak cieszyć się z tego, że jest się człowiekiem wolnym – mówi Michał KŁOSOWSKI.

– W tych dniach to my Polacy dajemy lekcję całemu światu tego, jak ludzi przyjmować, jak okazywać gościnność, jak z otwartym sercem witać i pomagać najbliższym sąsiadom – kontynuuje redaktor.

.Zapraszamy do obejrzenia wideo-komentarza.

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 10 marca 2022