#FrancjaWybiera. Debata Autorów "Wszystko Co Najważniejsze"
Wtorek 25 kwietnia 2017, o 17.00, w Warszawie

TSF Jazz Radio


#FrancjaWybiera. Debata Autorów "Wszystko Co Najważniejsze"
Wtorek 25 kwietnia 2017, o 17.00, w Warszawie

Debata Autorów “Wszystko Co Najważniejsze” #FrancjaWybiera odbędzie się we wtorek, tuż po pierwszej turze wyborów we Francji.

To wybory fascynujące, ze zwrotami akcji, eliminacją faworytów, zmianą układu sił w mediach decydujących o wyniku (klasyczne media versus internet), wielką rolą wymiaru sprawiedliwości i służb specjalnych (“cabinet noir”), wreszcie wyborów które są zagrożeniem (a może szansą, są przecież i takie głosy) dla Europy.

Przyleci na nasze spotkanie Jean-Paul OURY pracujący przy tej kampanii, autor znakomitych tekstów o tym, dlaczego lepiej być Polakiem, niż Francuzem. Oraz o tym dlaczego warto być Polakiem (ostatni jego tekst miał blisko 500 RT na Twitterze). Jean-Paul mówi po polsku. Jego teksty: [LINK]

Jean-Paul Oury, Grzegorz DOBIECKI, najlepiej poinformowany w sprawach Francji polski dziennikarz (Polsat News), Eryk MISTEWICZ tuż po powrocie z Francji, wszystko to zapowiada świetne spotkanie.

Francja wybiera wybory prezydenckie we Francji opinie

Spotkanie Autorów “Wszystko Co Najważniejsze” – zaproszenia do Autorów trafiają na ich skrzynki mailowe. Relacja ze spotkania na stronie www.WszystkoCoNajwazniejsze.pl oraz na Twitterze #FrancjaWybiera.

Czytelnicy zarejestrowani w #KontoPREMIUM [Konto PREMIUM – LINK]zainteresowani udziałem w spotkaniu proszeni są o zgłoszenia (prosimy o podanie logina Konta Premium) na adres redakcji: redakcja@wszystkoconajwazniejsze.pl.

 

Pierwszy raz na Wszystko Co Najważniejsze?

Aby nie ominąć istotnych tekstów, raz w tygodniu w niedzielę rano wysyłamy newsletter. Zapraszamy do zapisania się:

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam