Michał KŁOSOWSKI: Patrioci mają więcej dzieci. I troszczą się o starszych Michał KŁOSOWSKI: Patrioci mają więcej dzieci. I troszczą się o starszych
Michał KŁOSOWSKI

Michał KŁOSOWSKI

Patrioci mają więcej dzieci. I troszczą się o starszych

Demografia może być najnudniejszym tematem rozważań na świecie. Może, ale nie musi. Kto bowiem zna historię i rozumie choć trochę procesy dziejowe, wie, że bez silnych, wierzących w przyszłość społeczeństw nie ma prosperity.

Romuald LAZAROWICZ: Tęsknota za nieznanym dziadkiem Romuald LAZAROWICZ: Tęsknota za nieznanym dziadkiem
Romuald LAZAROWICZ

Romuald LAZAROWICZ

Tęsknota za nieznanym dziadkiem

Prezydent Lech Kaczyński przyznał mu Krzyż Wielki Orderu Odrodzenia Polski, a data śmierci jego i współtowarzyszy co roku przypominana jest jako Dzień Żołnierzy Wyklętych. Jego nazwisko noszą ulice w kilku miastach, szkoła, jest pomnik. Tylko do dziś nie ma jego grobu.

Katarzyna MOKRZYCKA: "Sto idei dla Polski. Długoterminowa polityka prorodzinna. Coś więcej, niż Program 500+" Katarzyna MOKRZYCKA: "Sto idei dla Polski. Długoterminowa polityka prorodzinna. Coś więcej, niż Program 500+"
Katarzyna MOKRZYCKA

Katarzyna MOKRZYCKA

"Sto idei dla Polski. Długoterminowa polityka prorodzinna. Coś więcej, niż Program 500+"

Państwo pod swoim okiem nie tylko wyhodowało wypaczony mechanizm, ale wciąż go pielęgnuje. Polityka prorodzinna w Polsce to bujda na resorach. I to wcale nie dlatego, że rodziny nie dostają wsparcia. Dostają. Bardzo dużo. I duże. Ale jedno do Sasa, drugie do lasa, od wyborów do wyborów, bez planu i ciągłości działania, które można by nazwać strategią czy polityką.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam