Joanna LEMAŃSKA: Cool Pics (111). Wielki bieg paryski

TSF Jazz Radio

Cool Pics (111). Wielki bieg paryski

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

zobacz inne teksty autora

Pierwszy prawdziwie wiosenny i ciepły dzień rozpoczęliśmy w Paryżu maratonem. Po raz pierwszy miałam okazję i przede wszystkim motywację, żeby wybrać się na bieg jako widz i dzielnie dopingować uczestników. Nie bez znaczenia był fakt, że tym razem w maratonie biegła moja siostra.

Udało jej się ukończyć maraton z dobrym czasem, natomiast dla mnie była to świetna okazja do sprawdzenia się w robieniu zdjęć o charakterze sportowym.

Joanna Lemańska

unspecified

unspecified-2

unspecified-5

unspecified-6

unspecified-7

Pierwszy raz na Wszystko Co Najważniejsze?

Aby nie ominąć istotnych tekstów, raz w tygodniu w niedzielę rano wysyłamy newsletter. Zapraszamy do zapisania się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam