Joanna LEMAŃSKA: Cool Pics (120). Paryż. Nareszcie w domu...

Cool Pics (120). Paryż. Nareszcie w domu...

Photo of Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

zobacz inne teksty Autorki

Po blisko miesiącu rozmaitych podróży, w końcu – choć na chwilę – w moim ulubionym mieście. Co prawda pogoda jakby bez zmian: ciągle pada i pada, ale i tak cieszę się z możliwości spacerowania i robienia zdjęć w paryskim klimacie.

Wbrew pozorom deszczowa aura wcale nie jest przeciwskazaniem do fotografowania. Wręcz przeciwnie – czerwcowe deszcze charakteryzują się sporą dynamiką i naprzemiennie pada i świeci słońce. A kiedy ma się szczęście to deszcz i słońce idą razem w parze, a wówczas wszystko lśni i błyszczy, światło jest absolutnie wyjątkowe i jako fotograf jestem w siódmym niebie.

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć. Muszę się Paryżem nacieszyć jak najmocniej, już w przyszłym tygodniu kolejna wyprawa.

Joanna Lemańska

unspecified

unspecified-1

unspecified-3

unspecified-4

unspecified-6

unspecified-2

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 19 czerwca 2016