Joanna LEMAŃSKA: Cool Pics (146). Złoty styczeń Joanna LEMAŃSKA: Cool Pics (146). Złoty styczeń

Cool Pics (146). Złoty styczeń

Photo of Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

zobacz inne teksty Autora

Jako fotograf mogłabym długo narzekać na brak śniegu i możliwość zrobienia białych zdjęć od prawie dwóch lat. Także w trakcie świątecznego pobytu w Polsce nie poszczęściło mi się. Wygląda na to, że śniegu jest pod dostatkiem wszędzie tam, gdzie akurat mnie nie ma.

A mimo to z radością rozpoczęłam pierwsze w tym roku fotograficzne spacery po Paryżu. Moja motywacja została w dużej mierze wynagrodzona piękną pogodą i niespotykanym, złotym światłem, które nie zdarza się często o tej porze roku.

Zapraszam do obejrzenia skąpanego w złotym świetle Paryża.

Joanna Lemańska

unspecified

unspecified-1

unspecified-2

unspecified-4

unspecified-5

unspecified

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 8 stycznia 2017

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam