#NajważniejszeDnia. Jesteśmy „wkurzeni”

#NajważniejszeDnia.
Jesteśmy „wkurzeni”

Photo of Michał KŁOSOWSKI

Michał KŁOSOWSKI

Zastępca Redaktora Naczelnego „Wszystko co Najważniejsze”, szef działu projektów międzynarodowych Instytutu Nowych Mediów, publikuje w prasie polskiej i zagranicznej. Autor programów radiowych i telewizyjnych. Stypendysta Departamentu Stanu USA oraz rzymskiego Angelicum. Ukończył studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie i London University of Arts.

Ryc.Fabien Clairefond

zobacz inne teksty Autora

W dzisiejszym komentarzu #NajważniejszeDnia Michał KŁOSOWSKI wskazuje na frustrację Polaków, którzy nie akceptują tego, że Zachód nie widzi ogromu pomocy niesionej dla Ukrainy.

.Polacy pomagają Ukrainie i Ukraińcom, często z własnej kieszeni, organizują jedną z największych akcji humanitarnych w historii Polski. Okazują solidarność. Jak zaznacza Michał KŁOSOWSKI, jako Polacy doskonale wiemy, po której stronie konfliktu powinniśmy być.

Kiedy słuchamy niektórych głosów polityków ze świata, ale i z Polski, możemy być zdenerwowani – bo zdenerwowanie to za małe słowo – zdenerwowani, że świat nie widzi, jak pomagamy i jak bardzo zależy nam na tym, żeby naród ukraiński przeżył i miał możliwość samostanowienia – mówi KŁOSOWSKI.

Więcej można przeczytać na łamach „Wszystko Co Najważniejsze”
https://wszystkoconajwazniejsze.pl/

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 28 lipca 2022