Podcasty Najważniejsze. Jolanta PAWNIK: "Fabryka precli. Śmieciowe portale niszczą istotę dziennikarstwa" Podcasty Najważniejsze. Jolanta PAWNIK: "Fabryka precli. Śmieciowe portale niszczą istotę dziennikarstwa"

"Fabryka precli. Śmieciowe portale niszczą istotę dziennikarstwa"

Photo of Jolanta PAWNIK

Jolanta PAWNIK

Dziennikarka, wykładowca i doradca medialny. Entuzjastka nowych mediów. Krakowianka zakochana w rodzinnym Sandomierzu. Autorka książek "Saga rodu Moszczeńskich" i "Sandomierska piłka ręczna".

zobacz inne teksty Autora

W kolejnym odcinku Podcastów Wszystko Co Najważniejsze Jennifer RAFF: “Drodzy rodzice, jesteście okłamywani. Cała prawda o szczepionkach”

Jolanta PAWNIK to dziennikarka, wykładowca i doradca medialny. Entuzjastka nowych mediów. Krakowianka zakochana w rodzinnym Sandomierzu. Autorka książek “Saga rodu Moszczeńskich” i “Sandomierska piłka ręczna”.

W artykule na łamach Wszystko co Najważniejsze pisze: “Przegląd ofert pracy dla dziennikarzy nie pozostawia złudzeń. Nasz zawód się zdewaluował a my, dziennikarze, poddaliśmy się bez walki.”.

Zapraszamy do odsłuchania Podcastów Wszystko Co Najważniejsze.
Czyta Mateusz MLECZKO.

Każdy nowy odcinek udostępniany jest co piątek na stronie Wszystko co Najważniejsze, a także na YouTube, Spotify, platformie Anchor, Apple Podcasts, Breaker, Castbox, Google Podcasts, Overcast, Pocket Casts i RadioPublic.

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 28 grudnia 2020

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam