Prof. Monika PRZYBYSZ: #CzarnyProtest w sieci nienawiści.
Populizm, uproszczenia, instynkt stadny, manipulacje

TSF Jazz Radio

#CzarnyProtest w sieci nienawiści.
Populizm, uproszczenia, instynkt stadny, manipulacje

Prof. Monika PRZYBYSZ

Profesor nadzw. Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, dr hab. Medioznawca, teolog, specjalista ds. PR, zarządzania kryzysowego, reklamy i marketingu medialnego. Wykładowca w Instytucie Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa UKSW. Redaktor kwartalnika naukowego "Kultura Media Teologia".

Ryc.: Fabien Clairefond

zobacz inne teksty autora

Może dziwić fakt, że 450 tysięcy osób podpisanych pod społecznym projektem Ordo Iuris nie stworzyło alternatywnej widocznej akcji i marszu w świecie rzeczywistym, a w social media #białyprotest miał wieczorem 3 października 2016 r. 30-krotnie mniejszy zasięg w sieci niż #czarnyprotest (15,3 mln osób kontra 559 tys.).


Tekst dostępny jedynie w wariancie PREMIUM. Aby założyć Konto PREMIUM - [TUTAJ]. Obecnie Konto PREMIUM jest kontem BEZPŁATNYM.

Jeśli posiadasz już konto PREMIUM, zaloguj się.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam