Joanna LEMAŃSKA: Cool Pics (171). Deszczowo, wrześniowo

Cool Pics (171). Deszczowo, wrześniowo

Photo of Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

zobacz inne teksty Autorki

.Wakacje się skończyły, a wraz z nimi dalekie podróże do nieznanych krajów. Wygląda na to, że skończyły się także upalne, letnie dni.

Lato pożegnało Paryż pięknie, ponad trzydziestostopniowymi temperaturami, ale niespodziewanie, już 1 września nastała iście jesienna, deszczowa aura. A kiedy deszcz, to rzecz jasna spieszę na dwór robić zdjęcia parasolom, delikatnym kroplom, a jak się uda to także nadzwyczajnemu światłu, jakie pojawia się kiedy słońce próbuje przebić się przez gęste chmury.

Choć mokro i trochę szaro, uśmiecham się, bo po raz kolejny już uświadamiam sobie, że wszędzie dobrze, ale w domu, w Paryżu, najlepiej.

Joanna Lemańska

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 2 września 2017