Julia MISTEWICZ: Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Lipiec 2021
Julia MISTEWICZ

Julia MISTEWICZ

Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Lipiec 2021

OD REDAKCJI: Każdy miesiąc zaczynamy od rekomendacji tego, co w najbliższym czasie wypadałoby zobaczyć, usłyszeć, przeżyć w intelektualnej i kulturalnej stolicy kontynentu. Wybór tego, co najważniejsze!

Julia MISTEWICZ: Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Maj 2021
Julia MISTEWICZ

Julia MISTEWICZ

Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Maj 2021

Każdy miesiąc zaczynamy od rekomendacji tego, co w najbliższym czasie wypadałoby zobaczyć, usłyszeć, przeżyć w intelektualnej i kulturalnej stolicy kontynentu. Wybór tego, co najważniejsze!

Joanna LEMAŃSKA: Cool Pics (172). Architektoniczny zawrót głowy
Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Cool Pics (172).
Architektoniczny zawrót głowy

Dłuższy pobyt w Paryżu i odpoczynek od ciągłych podróży, w końcu umożliwił mi nacieszenie się moim ulubionym miastem. Co prawda nastała już iście jesienna, deszczowo-wietrzna aura, ale i tak z radością i ochotą wyruszam na miasto i odwiedzam ulubione miejsca.

Joanna LEMAŃSKA: Cool Pics (171). Deszczowo, wrześniowo
Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Cool Pics (171). Deszczowo, wrześniowo

Lato pożegnało Paryż pięknie, ponad trzydziestostopniowymi temperaturami, ale niespodziewanie, już 1 września nastała iście jesienna, deszczowa aura.

Joanna LEMAŃSKA: Cool Pics (141). Paryska złota jesień
Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Cool Pics (141).
Paryska złota jesień

Miasto jak co roku nie szczędziło środków na piękne iluminacje, ale nic to w porównaniu z czystym złotem, które kapie z drzew. Do tego spora ilość zielonych, nieopadłych liści – jesień w tym roku przyszła później niż zwykle. Bohaterami dzisiejszej serii zdjęć są więc piękne żółte i zielone liście oraz wyjątkowe jesienne światło.