Joanna LEMAŃSKA: Cool Pics (175). Ostatnie, ciepłe dni Joanna LEMAŃSKA: Cool Pics (175). Ostatnie, ciepłe dni

Cool Pics (175). Ostatnie, ciepłe dni

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

zobacz inne teksty Autora

.Kiedy lato powoli staje się wspomnieniem, z zapałem staram się korzystać z ostatnich w tym roku, cieplejszych dni. Październikowe słońce zachodzi już około godziny 19 i tym samym późne popołudnia są jednym z moich ulubionych momentów do robienia zdjęć w Paryżu.

Delikatne, złotawe światło, długie cienie mijających mnie przechodniów, poszarzała, ale ciągle jeszcze dosyć bujna zieleń, dzieci bawiące się przy fontannie, para zakochanych… – dzięki fotografii zdecydowanie łatwiej jest zwracać uwagę na tego rodzaju drobiazgi, a ćwicząc w ten sposób spostrzegawczość, coraz bardziej doceniam uroki życia w stolicy.

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć.
Joanna Lemańska

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 14 października 2017

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam