Joanna LEMAŃSKA: "Cool Pics (62). Wiosna! Wiosna! Wiosna!"

"Cool Pics (62). Wiosna! Wiosna! Wiosna!"

Photo of Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

zobacz inne teksty Autorki

Kalendarzowa wiosna pojawiła się w Paryżu pod znakiem zimna, zachmurzonego nieba i ogromnego problemu z zanieczyszczeniem powietrza. Pączki dopiero zaczynają się gdzieniegdzie pojawiać i zieleni jeszcze jako takiej nie ma. Szare niebo i smog tylko wzmagają posępne wrażenie.

A przecież jeszcze niecałe dwa tygodnie temu było tak pięknie i słonecznie, 20 stopni Celsjusza i weseli ludzie piknikujący w parkach. To dopiero była prawdziwie wiosenna atmosfera. Zapraszam to obejrzenia kilku zdjęć, które wówczas zrobiłam.

Dużo słońca i radosnych spacerowiczów. Czego wszystkim Szanownym Czytelnikom tak w Polsce, jak i w innych krajach życzę!

Joanna Lemańska

mF7IbcDziOMy1gK7UiSR8XbJdsdBAjw8VE6WX6Joitw

wmLo_azBfq1jwx4v4Fa3OJQIQWK0a-89kHqU3zjPgDg

uSLeT-wnyPkdSHDtxJ8LPL8q0UWgqu55eajfPuL81DQ

8CqMwSyLh_gBSs4PS4hHoYmqUlZ9DS4d_a0dZBnmYUw

g-bf02scvV4tTwVget4jHTEOGK9bBQ8s5Iyjz8Va6p0

W86VDqqoqSrMcA4bn5xBSHAyANuPwTIN7v8UkT72wcU

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 22 marca 2015
Fot.Joanna Lemańska