Joanna LEMAŃSKA: "Cool pics (84). Zmienne nastroje paryskie" Joanna LEMAŃSKA: "Cool pics (84). Zmienne nastroje paryskie"

"Cool pics (84). Zmienne nastroje paryskie"

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

zobacz inne teksty Autora

Po deszczowym i ponurym tygodniu przyszedł czas na wyjątkowo słoneczny i ciepły weekend. Odbicia w kałużach, zabawy z cieniami i piękne zachody słońca – w dzisiejszej serii znajdziecie Państwo to wszystko, dzięki zmiennej, wrześniowej pogodzie. Cieszmy się ostatnimi promieniami letniego słońca, zanim nadejdzie jesienna szaruga… ale też i jesienne kolory.

Zapraszam na paryski spacer w zmiennej aurze przedjesieni.

Joanna Lemańska

Processed with VSCOcam with s3 preset

Processed with VSCOcam with f1 preset

Processed with VSCOcam with k2 preset

Processed with VSCOcam with f1 preset

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 20 września 2015
Fot. Joanna Lemańska

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam