Instytut Nowych Mediów: Nowy newsletter kulturalny – w każdy czwartek #KulturaNajważniejsza

Nowy newsletter kulturalny – w każdy czwartek #KulturaNajważniejsza

Photo of Instytut Nowych Mediów

Instytut Nowych Mediów

Wydawca "Wszystko Co Najważniejsze".
www.instytutnowychmediow.pl

zobacz inne teksty Autora

Zastanawiają się Państwo, co warto obejrzeć, usłyszeć i zobaczyć? #KulturaNajważniejsza najciekawsze spektakle, najgłośniejsze premiery, najlepsze filmy i porywająca muzyka – to wszystko w każdy czwartek może znaleźć się u Państwa, wystarczy się zapisać.

.„Kultura Najważniejsza” to newsletter, który w każdy czwartek przedstawia wyselekcjonowane propozycje kulturalne na zbliżający się weekend, ale nie tylko. Informujemy w nim także o wydarzeniach, na które warto zarezerwować wolny czas i odpowiednio wcześniej kupić bilety. Bo lepiej wiedzieć wcześniej, niż stać w kolejce i się obawiać, że może się nie udać zdobyć wejściówki…

W każdy czwartek będziemy też podpowiadać, co warto obejrzeć, co przeczytać, czego posłuchać, ale i czego – posmakować. Odrywając się od codzienności, wspólnie z Państwem chcemy przypomnieć o fascynującym świecie kultury i sztuki, na który warto znaleźć czas.

Ucieczka do świata sztuki

.Bo co innego niż kultura i sztuka może wyrwać nas z codzienności? Co innego pozwoli choć na chwilkę uwolnić się od nieustającego biegu? Poświęcenie czasu na wystawę, kino, teatr, dobrą książkę czy muzykę to najlepszy sposób na zainwestowanie – w siebie. Chcemy więc pomóc Państwu spędzić czas z ulubionym autorem, skłonić Państwa do kreatywności, do przemyśleń. 

Po prostu odpocząć i oddać się refleksji i wzruszeniom.

Nowy projekt Instytutu Nowych Mediów – jak każde z naszych przedsięwzięć – powstaje z pasji i chęci przekazania jej dalej. „Kultura Najważniejsza” ma pomóc w wyborze najlepszych kulturalnych propozycji, ma podpowiedzieć, co nowego warto zobaczyć, ale i do których klasyków powrócić.

Co czwartek znajdą Państwo w swojej skrzynce e-mailowej recenzje lub teksty autorów, które pojawiają się na co dzień na łamach „Wszystko co Najważniejsze”. Tworzymy przestrzeń dla naszych odbiorców, wybierając z szacunkiem i ogromną starannością każdy kulturalny element nowego projektu. W natłoku informacji i bodźców, bajtów i cyfrowego tsunami chcemy przypomnieć, jak różnorodna jest sztuka i że każdy może z niej coś dla siebie wybrać, przeżyć i przechować – jako cenny intelektualny kapitał.

Zachęcamy do zapisania się do specjalnego, darmowego newslettera „Kultura Najważniejsza”, który pozwoli Państwu zaplanować kulturalny weekend [LINK DO ZAPISÓW].

Do zobaczenia już w najbliższy czwartek!

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 23 marca 2023