Michał KŁOSOWSKI: Polaryzacja napędza konflikt na Ukrainie

Polaryzacja napędza konflikt na Ukrainie

Photo of Michał KŁOSOWSKI

Michał KŁOSOWSKI

Zastępca Redaktora Naczelnego „Wszystko co Najważniejsze”, szef działu projektów międzynarodowych Instytutu Nowych Mediów, publikuje w prasie polskiej i zagranicznej. Autor programów radiowych i telewizyjnych. Stypendysta Departamentu Stanu USA oraz rzymskiego Angelicum. Ukończył studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie i London University of Arts.

Ryc.Fabien Clairefond

zobacz inne teksty Autora

W dzisiejszym komentarzu #NajważniejszeDnia Michał KŁOSOWSKI, zastępca redaktora naczelnego Wszystko co Najważniejsze podkreśla, że polaryzacja napędza konflikt na Ukrainie.

 – Różnorakie nastroje polaryzacyjne mogą być bardzo łatwo wykorzystane przez tych, którzy chcą Polskę zapędzić w kozi róg. Nie powinniśmy się na to godzić, nie powinniśmy na to pozwalać. Jednocześnie możemy się bardzo cieszyć, że moment historyczny, w którym się dzisiaj znaleźliśmy „sprawdzam” mówi bardzo wielu polityków, „sprawdzam” mówi wielu ekspertów.

Michał KŁOSOWSKI wskazuje także, że niezwykle istotne jest sprawdzanie naszych źródeł informacji. Niepewne przekazy mogą radykalizować i polaryzować. 

.Zapraszamy do obejrzenia wideo-komentarza.

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 24 marca 2022