Michał KŁOSOWSKI: Władimir Putin rozpoczął inwazję na Ukrainę

Władimir Putin rozpoczął inwazję na Ukrainę

Photo of Michał KŁOSOWSKI

Michał KŁOSOWSKI

Zastępca Redaktora Naczelnego „Wszystko co Najważniejsze”, szef działu projektów międzynarodowych Instytutu Nowych Mediów, publikuje w prasie polskiej i zagranicznej. Autor programów radiowych i telewizyjnych. Stypendysta Departamentu Stanu USA oraz rzymskiego Angelicum. Ukończył studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie i London University of Arts.

Ryc.Fabien Clairefond

zobacz inne teksty Autora

– Władimir Putin rozpoczął pełnoskalową inwazję na Ukrainę – tymi słowami Michał KŁOSOWSKI, zastępca redaktora naczelnego, rozpoczyna dzisiejszy #KomentarzDnia.

Michał KŁOSOWSKI wskazuje, że Władimir Putin wykorzystuje dzisiejsze popandemiczne rozprężenie Zachodu. Wspomina jednak, że Putin liczył na słabość Zachodu. Tymczasem państwa UE i NATO zareagowały zdecydowanie, wprowadzając nowe sankcję. UE i USA zapowiedziały również kolejne kroki wobec reżimu Władimira Putina.

– Zdaje się, że pandemia zresetowała politykę międzynarodową. Świat, który do tej pory znaliśmy – świat w miarę spokojny i ułożony – po prostu się skończył – zwraca uwagę Michał KŁOSOWSKI.

.Zapraszamy do obejrzenia wideo-komentarza.

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 24 lutego 2022