Agaton KOZIŃSKI: Ukraińcom trzeba pomagać cały czas

Ukraińcom trzeba pomagać cały czas

Photo of Agaton KOZIŃSKI

Agaton KOZIŃSKI

Zastępca red. naczelnego "Wszystko Co Najważniejsze". Red. naczelny "Piękno historii". Wcześniej pracował w "Polska The Times", redakcji zagranicznej PAP oraz tygodniku "Wprost". Absolwent dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Płocczanin.

Ryc.Fabien Clairefond

zobacz inne teksty Autora

W dzisiejszym komentarzu #NajważniejszeDnia Agaton KOZIŃSKI, zastępca redaktora naczelnego Wszystko co Najważniejsze, odwołuje się do nagłówków gazet ukazujących się w Europie Zachodniej, które bez względu na profil podkreślają, że do upadku Kijowa jest blisko. Redaktor zaznacza, że przewaga militarna Rosji jest ogromna, jednak podkreśla, że Ukraińcom trzeba pomagać cały czas i nie jest prawdą, że Ukraina nie ma żadnych szans.

– Gratulacje dla Ukrainy, gratulacje dla jej przywódców, którzy zachowują się jak bohaterowie. Ale też nie popadajmy w huraoptymizm. Ta wojna się nie skończyła. Głębia strategiczna Rosji jest ogromna. Armia rosyjska liczy ponad milion osób. Naprawdę jeszcze wszystko może wydarzyć. Jeszcze nie zapadły żadne decyzje i nic nie zostało przesądzone. Ukraińcom trzeba pomagać cały czas – podkreśla Agaton KOZIŃSKI.

.Zapraszamy do obejrzenia wideo-komentarza.

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 28 lutego 2022