Agaton KOZIŃSKI: Ukraińcom trzeba pomagać cały czas

Ukraińcom trzeba pomagać cały czas

Photo of Agaton KOZIŃSKI

Agaton KOZIŃSKI

Publicysta. Wcześniej pracował we "Wszystko co Najważniejsze", "Polska The Times", redakcji zagranicznej PAP oraz tygodniku "Wprost". Absolwent dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Płocczanin.

Ryc.Fabien Clairefond

zobacz inne teksty Autora

W dzisiejszym komentarzu #NajważniejszeDnia Agaton KOZIŃSKI, zastępca redaktora naczelnego Wszystko co Najważniejsze, odwołuje się do nagłówków gazet ukazujących się w Europie Zachodniej, które bez względu na profil podkreślają, że do upadku Kijowa jest blisko. Redaktor zaznacza, że przewaga militarna Rosji jest ogromna, jednak podkreśla, że Ukraińcom trzeba pomagać cały czas i nie jest prawdą, że Ukraina nie ma żadnych szans.

– Gratulacje dla Ukrainy, gratulacje dla jej przywódców, którzy zachowują się jak bohaterowie. Ale też nie popadajmy w huraoptymizm. Ta wojna się nie skończyła. Głębia strategiczna Rosji jest ogromna. Armia rosyjska liczy ponad milion osób. Naprawdę jeszcze wszystko może wydarzyć. Jeszcze nie zapadły żadne decyzje i nic nie zostało przesądzone. Ukraińcom trzeba pomagać cały czas – podkreśla Agaton KOZIŃSKI.

.Zapraszamy do obejrzenia wideo-komentarza.

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 28 lutego 2022