Premier Mateusz Morawiecki i najwybitniejsi polscy intelektualiści gośćmi "Wszystko Co Najważniejsze"

TSF Jazz Radio

Premier Mateusz Morawiecki i najwybitniejsi polscy intelektualiści gośćmi "Wszystko Co Najważniejsze"

Instytut Nowych Mediów

Wydawca "Wszystko Co Najważniejsze".
www.instytutnowychmediow.pl

zobacz inne teksty autora

Święto 5-lecia “Wszystko Co Najważniejsze” 8 maja 2019 roku w Warszawie uświetnił wygłaszając wykład wprowadzający do debaty “Zwrotnice modernizacji” premier Mateusz MORAWIECKI.

To kolejna już debata z naszego cyklu “Debata Polska”. We wcześniejszych we Wrocławiu i w Warszawie brali udział najwybitniejsi polscy intelektualiści. W kolejnej, już za kilka dni w Paryżu, wezmą udział liderzy opinii z Polski i Francji, wśród nich filozofowie, stratedzy, analitycy, parlamentarzyści i ministrowie.

Także i w debacie w Warszawie, w 5-lecie “Wszystko Co Najważniejsze” do dyskusji zaprosiliśmy: premiera Mateusza MORAWIECKIEGO, prof. Andrzeja CHWALBĘ, autora książki “Zwrotnice Modernizacji”; prof. Zdzisława KRASNODĘBSKIEGO. wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego. Redakcję reprezentował prof. Michał KLEIBER, redaktor naczelny “Wszystko Co Najważniejsze”, b.prezes PAN, Kawaler Orderu Orła Białego. Debatę prowadził Eryk MISTEWICZ, prezes Instytutu Nowych Mediów wydającego “Wszystko Co Najważniejsze”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do obejrzenia relacji zdjęciowej Krzysztofa Wojściewskiego i ZAPISU DEBATY: TUTAJ.


Dziękujemy naszym partnerom: PKN Orlen, PKO Bankowi Polskiemu i Bankowi Gospodarstwa Krajowego.
Zapis tekstowy debaty i większa relacja – wkrótce na łamach miesięcznika “Wszystko Co Najważniejsze” oraz na portalu.

Pierwszy raz na Wszystko Co Najważniejsze?

Aby nie ominąć istotnych tekstów, raz w tygodniu w niedzielę rano wysyłamy newsletter. Zapraszamy do zapisania się:

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam