Premier Mateusz Morawiecki i najwybitniejsi polscy intelektualiści gośćmi "Wszystko Co Najważniejsze"

Premier Mateusz Morawiecki i najwybitniejsi polscy intelektualiści gośćmi "Wszystko Co Najważniejsze"

Photo of Instytut Nowych Mediów

Instytut Nowych Mediów

Wydawca "Wszystko Co Najważniejsze".
www.instytutnowychmediow.pl

zobacz inne teksty Autora

Święto 5-lecia “Wszystko Co Najważniejsze” 8 maja 2019 roku w Warszawie uświetnił wygłaszając wykład wprowadzający do debaty “Zwrotnice modernizacji” premier Mateusz MORAWIECKI.

To kolejna już debata z naszego cyklu “Debata Polska”. We wcześniejszych we Wrocławiu i w Warszawie brali udział najwybitniejsi polscy intelektualiści. W kolejnej, już za kilka dni w Paryżu, wezmą udział liderzy opinii z Polski i Francji, wśród nich filozofowie, stratedzy, analitycy, parlamentarzyści i ministrowie.

Także i w debacie w Warszawie, w 5-lecie “Wszystko Co Najważniejsze” do dyskusji zaprosiliśmy: premiera Mateusza MORAWIECKIEGO, prof. Andrzeja CHWALBĘ, autora książki “Zwrotnice Modernizacji”; prof. Zdzisława KRASNODĘBSKIEGO. wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego. Redakcję reprezentował prof. Michał KLEIBER, redaktor naczelny “Wszystko Co Najważniejsze”, b.prezes PAN, Kawaler Orderu Orła Białego. Debatę prowadził Eryk MISTEWICZ, prezes Instytutu Nowych Mediów wydającego “Wszystko Co Najważniejsze”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do obejrzenia relacji zdjęciowej Krzysztofa Wojściewskiego i ZAPISU DEBATY: TUTAJ.


Dziękujemy naszym partnerom: PKN Orlen, PKO Bankowi Polskiemu i Bankowi Gospodarstwa Krajowego.
Zapis tekstowy debaty i większa relacja – wkrótce na łamach miesięcznika “Wszystko Co Najważniejsze” oraz na portalu.

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 12 maja 2019