Giuseppe SMORTO, Jacek TACIK: "Internet nie jest odpowiedzialny za upadek prasy"

TSF Jazz Radio

Internet nie jest odpowiedzialny za upadek prasy

Jacek TACIK

Dziennikarz "Wiadomości" TVP1. Z wykształcenia amerykanista, uważny obserwator włoskiej polityki. Wcześniej dziennikarz TVP Info, Polsat, Polsat News i "Gazety Wyborczej". JacekTacik.pl.

Ryc.: Fabien Clairefond

zobacz inne teksty autora

Giuseppe SMORTO

Od dziewięciu lat redaktor naczelny portalu repubblica.it. Wcześniej – przez dekadę – odpowiedzialny był za dział sportowy w papierowym wydaniu dziennika „La Repubblica”. Kierował też dodatkiem „Venerdì” i stronami lokalnymi w Turynie.

Ryc.: Fabien Clairefond

Giuseppe SMORTO: “Informacje publikujemy na naszej stronie internetowej, w naszej telewizji internetowej, są one również dostępne w mediach społecznościowych i na komórkach. Nie było chyba lepszego momentu w historii, żeby zostać dziennikarzem. Nowe media dają niewyobrażalnie dużo możliwości. We Włoszech, a zapewne też w Polsce zaczęła w końcu rosnąć liczba czytelników”


Tekst dostępny jedynie w wariancie PREMIUM. Aby założyć Konto PREMIUM - [TUTAJ]. Obecnie Konto PREMIUM jest kontem BEZPŁATNYM.

Jeśli posiadasz już konto PREMIUM, zaloguj się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam