Joanna LEMAŃSKA: Cool Pics (132). Przechodnie

Cool Pics (132). Przechodnie

Photo of Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

zobacz inne teksty Autorki

Z robieniem zdjęć w mieście jest często jak z grą w totolotka. Nigdy nie wiadomo czy coś ciekawego uda się uchwycić i trzeba mieć sporo szczęścia, aby zatrzymać chwilę naprawdę niezwykłą. Może to być nietypowa sytuacja bądź scenka z życia ulicy, rzadkie i ciekawe wizualnie warunki pogodowe lub odnalezienie pięknego, malowniczego miejsca.
W oczekiwaniu na te rzadkie okazje staram się upolować coś bardziej rozpowszechnionego w miejskiej dżungli, a mianowicie panów w garniturach. Przechodzą na przejściach dla pieszych, przemykają z teczkami w cieniu budynków, czasami giną w tłumie ludzi na chodniku.
Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć, których tematem przewodnim jest jeden z moich ulubionych przedmiotów obserwacji.

Joanna Lemańska

Processed with VSCO with c9 preset

 

Processed with VSCO with c9 preset

 

Processed with VSCO with c1 preset

 

Processed with VSCO with e2 preset

 

Processed with VSCO with c1 preset

 

Processed with VSCO with b1 preset

img_6683

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 19 września 2016
Fot.: Joanna Lemańska