Joanna LEMAŃSKA: Cool Pics (166). Warszawski miszmasz

Cool Pics (166). Warszawski miszmasz

Photo of Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

zobacz inne teksty Autorki

.Niedawny wyjazd do Warszawy to pierwsza moja wizyta od blisko dziesięciu lat. Toteż nie mogłam się doczekać odwiedzenia miejsc, które od dawna chciałam zobaczyć, oczywiście z aparatem fotograficznym.

W pierwszej kolejności skierowałam się do przepięknego budynku Politechniki Warszawskiej – i nie poczułam się zawiedziona. Zjawiskowy, kryty dziedziniec głównego gmachu – naprawdę ogromne wrażenie. Urokliwa starówka cała w pastelach, odrobina fotografii ulicy prosto z placu Zbawiciela, architektura, łącząca to, co stare z nowoczesnym, a nawet przejażdżka zabytkowym tramwajem – na szczęście na wszystko to znalazł się czas.

Zapraszam do obejrzenia serii zdjęć z Warszawy, tym razem serii bardzo eklektycznej.

Joanna Lemańska

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 2 lipca 2017