Joanna LEMAŃSKA: "Cool Pics (50): Śnieżny suplement bożonarodzeniowy"

TSF Jazz Radio

"Cool Pics (50)

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

zobacz inne teksty autora

Okazało się, że ten kto mówił, że szans na śnieg nie będzie w tym roku, bardzo się mylił. Wbrew moim najśmielszym oczekiwaniom śnieg zaczął padać już w pierwszy dzień świąt i jak na razie pięknie się utrzymuje dzięki ujemnym temperaturom. Zatem w ramach poprawki do zeszło-niedzielnej serii zdjęć zapraszam do obejrzenia zdjęć świeżutkich jak najczystszy śnieg, bo zrobionych w piątek i sobotę. Kto nie wyszedł w święta z domu, ten ma czego żałować. Krajobraz był bajkowy, białe drzewa, puste drogi i zimowa cisza.

Zapraszam do wędrówki po lasach w okolicach Poddąbia i jeziora Gardno.

Joanna Lemańska

Processed with VSCOcam with a1 preset

 

Processed with VSCOcam with n1 preset

 

IMG_2858

 

Processed with VSCOcam with f2 preset

 

Processed with VSCOcam with k2 preset

 

Processed with VSCOcam with hb1 preset

Pierwszy raz na Wszystko Co Najważniejsze?

Aby nie ominąć istotnych tekstów, raz w tygodniu w niedzielę rano wysyłamy newsletter. Zapraszamy do zapisania się:

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam