Joanna LEMAŃSKA: " Cool Pics (68): Mont Saint Michel"

" Cool Pics (68)

Photo of Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

zobacz inne teksty Autorki

Podobno położone w Normandii Mont Saint Michel należy do najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc. Rzecz jasna zaraz po słynnej Wieży i Luwrze.

Nie ma się co dziwić temu stanowi rzeczy, bo jest to faktycznie miejsce niesamowite. Położona prawie w morzu góra, wraz ze znajdującym się na niej miasteczkiem i piękną gotycką zabudową, wygląda iście bajkowo. Niestety zwiedzających jest tam co nie miara, co moim zdaniem, skutecznie odbiera dużą część uroku temu niebywałemu miejscu. Toteż warto podziwiać Mont Saint Michel głównie z oddali.

Wśród otaczających łąk Mont Saint Michel prezentuje się naprawdę wspaniale. Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć tego jedynego w swoim rodzaju miejsca.

Joanna Lemańska

IMG_6008

 

Processed with VSCOcam with 6 preset

 

 

 

Processed with VSCOcam with f3 preset

 

 

Processed with VSCOcam with f1 preset

 

 

Processed with VSCOcam with f1 preset

 

 

Processed with VSCOcam with f1 preset

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 17 maja 2015
Fot.: Joanna Lemańska