Joanna LEMAŃSKA: "Cool Pics (81) Gorący koniec sierpnia"

"Cool Pics (81) Gorący koniec sierpnia"

Photo of Joanna LEMAŃSKA

Joanna LEMAŃSKA

Historyk sztuki i fotograf-samouk. Finalistka konkursu National Geographic « Photo par nature » oraz prestiżowego Mobile Photography Awards. Członkini Grupy Mobilnych. Jej fotografie wystawiane były w Soho Gallery Digital Art w Nowym Jorku, a także w galeriach w Londynie, Toronto, Kioto. Wyposażona w iPhona i aparat cyfrowy, stara się uchwycić tętniące życiem miasto. Mieszka w Paryżu. MissCoolpics.com

zobacz inne teksty Autorki

Koniec wakacji tuż tuż, a lato nie odpuszcza. Jestem pewna, że w tym roku mieszkańcom Paryża będzie wyjątkowo ciężko wrócić do wrześniowej codzienności, pracy, szkoły i tym podobnych obowiązków. Wysokie temperatury i piękne słońce zdecydowanie nie zachęcają do siedzenia w biurze, toteż nic mnie nie ucieszyło w tym tygodniu tak bardzo, jak nowy projekt fotograficzny, który realizowałam między innymi w historycznych miejscach Paryża.

Na szczęście pełna koncentracja na powierzonym mi zadaniu, nie przeszkodziła zbytnio w uchwyceniu scen z życia wielkiej metropolii. Dzieci grające w piłkę, stylowe samochody, wylegujące się kociska.. Zapraszam do obejrzenia serii zdjęć w sam raz na leniwą i gorącą niedzielę.

Joanna Lemańska 

 

Processed with VSCOcam with k2 preset

Processed with VSCOcam with e2 preset

Processed with VSCOcam with e3 preset

Processed with VSCOcam with g1 preset

Processed with VSCOcam with e7 preset

Processed with VSCOcam with c3 preset

Processed with VSCOcam with e8 preset

 

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 30 sierpnia 2015
Fot. Joanna Lemańska