Jurij FELSZTINSKI, Władimir PRIBYŁOWSKI: Kim Pan jest, Panie Putin?

TSF Jazz Radio

Kim Pan jest, Panie Putin?

Jurij FELSZTINSKI

Rosyjski historyk mieszkający w Stanach Zjednoczonych. Krytyk Kremla. Współautor bestsellerów - z Aleksandrem Litwinienką "Wysadzić Rosję", w której dowodzili, że Federalna Służba Bezpieczeństwa przeprowadziła zamachy bombowe na budynki mieszkalne w Rosji w 1999 r.; "Trzecia wojna swiatowa? Bitwa o Ukraine", "Borys Bieriezowski. Zapiski wisielca".

Władimir PRIBYŁOWSKI

(1956-2016) Rosyjski historyk, politolog i dziennikarz, obrońca praw człowieka. Autor i współautor ponad 40 książek, głównie poświęconych tematyce politycznej. 13 stycznia 2016 jego ciało zostało znalezione w moskiewskim mieszkaniu. Przyczyny śmierci nie są znane.

“Wiem, że pracował dla KGB, a później dla rosyjskiego rządu. Ludzie w miasteczku mówili o nim nieustannie. A teraz jego dzieciństwo zostało utajnione, on zaś się mnie wypiera. Ludzie z KGB przyszli do mojego domu, zabrali wszystkie rodzinne fotografie i zakazali mi rozmawiać z kimkolwiek na temat mojego syna”


Tekst dostępny jedynie w wariancie PREMIUM. Aby założyć Konto PREMIUM - [TUTAJ]. Obecnie Konto PREMIUM jest kontem BEZPŁATNYM.

Jeśli posiadasz już konto PREMIUM, zaloguj się.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam