Podcasty Najważniejsze. Nicolas MIAILHE: Cyfrowy kolonializm Podcasty Najważniejsze. Nicolas MIAILHE: Cyfrowy kolonializm

Cyfrowy kolonializm

Photo of Nicolas MIAILHE

Nicolas MIAILHE

Prezes The Future Society, think-thanku przy Harvard Kennedy School of Government; specjalizuje się w kwestiach związanych z technologiami wschodzącymi

Ryc.Fabien Clairefond

zobacz inne teksty Autora

“Europa jest zapóźniona w sferze prywatnych inwestycji w sztuczną  inteligencję: 2,4–3,2 mld euro wobec 6,5–9,7 mld euro w Azji i  12,1–18,6 mld euro w Ameryce Północnej” – twierdzi Nicolas MIAILHE.

W drugiej odsłonie podcastów “Wszystko Co Najważniejsze” zapraszamy do wysłuchania artykułu pt. “Cyfrowy kolonializm”. Czyta Mateusz MLECZKO.

Każdy nowy odcinek udostępniany jest co piątek na stronie Wszystko co Najważniejsze, a także na YouTube, Spotify, platformie Anchor, Apple Podcasts, Breaker, Castbox, Google Podcasts, Overcast, Pocket Casts i RadioPublic.

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 1 czerwca 2021

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam