#NajważniejszeDnia. Gorąco na Kremlu za sprawą szczytu NATO

#NajważniejszeDnia. Gorąco na Kremlu za sprawą szczytu NATO

Photo of Michał KŁOSOWSKI

Michał KŁOSOWSKI

Zastępca Redaktora Naczelnego „Wszystko co Najważniejsze”, szef działu projektów międzynarodowych Instytutu Nowych Mediów, publikuje w prasie polskiej i zagranicznej. Autor programów radiowych i telewizyjnych. Stypendysta Departamentu Stanu USA oraz rzymskiego Angelicum. Ukończył studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie i London University of Arts.

Ryc.Fabien Clairefond

zobacz inne teksty Autora

Ostatnie dni – za sprawą szczytu NATO w Madrycie – są gorące dla polityki międzynarodowej. W dzisiejszym komentarzu Najważniejsze Dnia Michał KŁOSOWSKI przedstawia zmianę perspektywy Sojuszu Północnoatlantyckiego w stosunku do Rosji.

.Jak zaznacza redaktor, podczas szczytu mogliśmy zauważyć zmianę nastawienia przywódców Sojuszu, którzy w końcu zrozumieli, że aby ugasić pożary w relacjach z Rosją, trzeba podjąć działania.

– Rosja przez kraje członkowskie NATO uznana została za największe zagrożenie. Jens Stoltenberg – Sekretarz Generalny NATO – powiedział, że ogromna liczba natowskich żołnierzy ma znaleść się w naszej części Europy – powiedział Michał KŁOSOWSKI komentując postanowienia szczytu NATO w Madrycie.

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 30 czerwca 2022