Umair HAQUE: "Dlaczego Twitter umiera i jaka z tego płynie dla nas nauka" Umair HAQUE: "Dlaczego Twitter umiera i jaka z tego płynie dla nas nauka"

"Dlaczego Twitter umiera i jaka z tego płynie dla nas nauka"

Photo of Umair HAQUE

Umair HAQUE

Strateg nowych mediów, członek Thinkers50 - grupy uznanych światowych ekspertów zarządzania. Jego książki wydaje Harvard Business Publishing. Pisze o ekonomii, przywództwie, innowacjach, finansach i kształtowaniu karier. Absolwent McGill University i London Business School.

Hejt ma w sieci tak istotny wpływ na interakcje społeczne jak szkodliwe mikroby w mięsie na jego sprzedaż. Hejt będzie spowalniać, zatrzymywać, a nawet zabijać rozrost i rozkwit przeróżnych sieci, społeczności, istnień.


Tekst dostępny jedynie w wariancie PREMIUM. Aby założyć Konto PREMIUM - [TUTAJ]. Obecnie Konto PREMIUM jest kontem BEZPŁATNYM.

Jeśli posiadasz już konto PREMIUM, zaloguj się.

Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą wydawcy. 12 grudnia 2015

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam