Grupa MOBILNI: "Wystawa fotografii mobilnej w Murowanej Goślinie - ZAPROSZENIE" Grupa MOBILNI: "Wystawa fotografii mobilnej w Murowanej Goślinie - ZAPROSZENIE"
Grupa MOBILNI

Grupa MOBILNI

"Wystawa fotografii mobilnej w Murowanej Goślinie - ZAPROSZENIE"

Wybrane przez nas zdjęcia pokazują bardzo szerokie spektrum tematyczne — mamy tu zarówno zdjęcia portretowe, reportażową fotografię uliczną, zdjęcia typowo przyrodnicze (także makro!), jak i abstrakcję. Od wyboru do koloru: łącznie prawie 130 zdjęć wykonanych przez fotografów z Poznania, Krakowa, Trójmiasta, Warszawy, Wrocławia, Katowic, miast i wsi, miejscowości dużych i małych, właściwie z całej Polski.

Piękno fotografii: GRUPA MOBILNI. Najlepsze polskie fotografie z urządzeń mobilnych (5) Piękno fotografii: GRUPA MOBILNI. Najlepsze polskie fotografie z urządzeń mobilnych (5)
Grupa MOBILNI

Grupa MOBILNI

GRUPA MOBILNI. Najlepsze polskie fotografie z urządzeń mobilnych (5)

Niezwykłe spojrzenie na zwykłe (nawet – banalne) miejsce. Warszawskie “city” z rozjarzonym złowrogą czerwienią “darem narodu radzieckiego” w tle… Kompozycja na pozór podporządkowana geometrii, ale już lekkie odchylenie od pionu i nieregularny rozkład świateł wprowadzają niepokój…

Anna BIAŁOSZEWSKA: "Mądre Wakacje: Skrzydła Wielkiej Wojny." Anna BIAŁOSZEWSKA: "Mądre Wakacje: Skrzydła Wielkiej Wojny."
Anna BIAŁOSZEWSKA

Anna BIAŁOSZEWSKA

"Mądre Wakacje

Nie jest to kolejna wystawa w kolejnym muzeum, ale przygoda z czasów naszych pradziadków, do której wkraczamy poprzez prezentowane samoloty, multimedia i fantastyczną komiksową grafikę stworzoną specjalnie na potrzeby tej ekspozycji przez czołowego polskiego artystę zajmującego się tematyką lotniczą i militarną.

Magazyn idei "Wszystko Co Najważniejsze" oczekuje na Państwa w EMPIKach w całym kraju, w Księgarni Polskiej w Paryżu na Saint-Germain, naprawdę dobrych księgarniach w Polsce i ośrodkach polonijnych, a także w miejscach najważniejszych debat, dyskusji, kongresów i miejscach wykuwania idei.

Aktualne oraz wcześniejsze wydania dostępne są także wysyłkowo.

zamawiam