Julia MISTEWICZ: Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Lipiec 2021
Julia MISTEWICZ

Julia MISTEWICZ

Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Lipiec 2021

OD REDAKCJI: Każdy miesiąc zaczynamy od rekomendacji tego, co w najbliższym czasie wypadałoby zobaczyć, usłyszeć, przeżyć w intelektualnej i kulturalnej stolicy kontynentu. Wybór tego, co najważniejsze!

Julia MISTEWICZ: Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Maj 2021
Julia MISTEWICZ

Julia MISTEWICZ

Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Maj 2021

Każdy miesiąc zaczynamy od rekomendacji tego, co w najbliższym czasie wypadałoby zobaczyć, usłyszeć, przeżyć w intelektualnej i kulturalnej stolicy kontynentu. Wybór tego, co najważniejsze!

Chiara FERRARIS: Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Lipiec 2016
Chiara FERRARIS

Chiara FERRARIS

Miesiąc w Paryżu.
Dziesięć pomysłów. Lipiec 2016

Każdy miesiąc zaczynamy od rekomendacji tego, co w najbliższym czasie wypadałoby zobaczyć, wysłuchać, przeżyć w intelektualnej i kulturowej stolicy kontynentu. Wybór tego, co najważniejsze! Każdy miesiąc zaczynamy od rekomendacji tego, co w najbliższym czasie wypadałoby zobaczyć, wysłuchać, przeżyć w intelektualnej i kulturowej stolicy kontynentu. Wybór tego, co najważniejsze! Carambolages, Chopin, Tour de France, wolnomularze, a nawet bal strażaków. Wszak 14 lipca!

Chiara FERRARIS: "Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Luty 2016"
Chiara FERRARIS

Chiara FERRARIS

"Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Luty 2016"

Każdy miesiąc zaczynamy od rekomendacji tego, co w najbliższym czasie wypadałoby zobaczyć, wysłuchać, przeżyć w intelektualnej i kulturowej stolicy kontynentu. Spektakle, ekspozycje, wydarzenia i miejsca magiczne. Także Polonika. Wybór Chiary Ferraris, mieszkającej w Paryżu Polki tego, co najważniejsze!

Chiara FERRARIS: "Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Grudzień 2015"
Chiara FERRARIS

Chiara FERRARIS

"Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Grudzień 2015"

Mieszkańcy stolicy Francji pragną chyba bardziej niż kiedykolwiek pokazać, że Paryż to miejsce, gdzie celebruje się życie, sztukę, dobre jedzenie, wino, przyjaźń, miłość. Wydana pośmiertnie w 1964 roku książka Ernesta Hemingwaya „Paris est une fête” stała się teraz, po zamachach, symbolem życia francuskiej stolicy. I ciągle się wspina w rankingach najlepiej sprzedających się książek.

Chiara FERRARIS: "Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Wrzesień 2015"
Chiara FERRARIS

Chiara FERRARIS

"Miesiąc w Paryżu. Dziesięć pomysłów. Wrzesień 2015"

Każdy miesiąc zaczynamy od rekomendacji tego, co w najbliższym czasie wypadałoby zobaczyć, wysłuchać, przeżyć w intelektualnej i kulturowej stolicy kontynentu. Wybór tego, co najważniejsze. Wrzesień 2015 zapowiada się w Paryżu wyśmienicie: wystawy, projekcie filmów, wielkie pokazy sztucznych ogni, tydzień kultur zagranicznych, a przy tym rekomendacje miejsc niezwykłych, które w tym miesiącu trzeba odwiedzić.